top of page

Teknik Servis Ve Help Desk Hizmetleri

Teknik Servis Hizmeti

Bilgisayar hayatımızın reddedilmez gerçeği, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir.

Her ailenin bir doktoru olması gerektiği gibi, her firmanın da bir BT danışmanına ihtiyacı vardır. Sürekli değiştirilen Teknik Servis firması, ucuza alınmak istenen hizmet ile aslında KAR değil ZARAR edilmektedir. Sertifikasyonu tam, deneyimli personeli olan firmalardan bu hizmeti aldığınız takdirde bilişim sektörünün etik ilkelerine bağlı kaliteli hizmet almış olursunuz.

Teknik Servis Hizmeti ve Yıllık Bakım Anlaşması

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. Sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir.

Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Bakım anlaşmaları yaptığımız firmalarımız referanslarımızdır. Bilgi almak isterseniz info@armitecteknoloji.com adresine mail ile ulaşarak referans bilgisi talep edebilirsiniz.

teknik-servis_19.jpg

Help Desk Hizmetleri

Teknik Destek kapsamında Armitec Teknoloji müşterilerinin isteği doğrultusunda hizmet vermektedir. Müşteri sistemlerinin sunucu ve aktif cihaz bazında sürekliliğini izler ve raporlar.

Gerektiğinde müşteri sistemlerine, özel izin ile uzaktan bağlanılarak müdahale edebilir. Uzaktan müdahalenin mümkün olmadığı durumlarda yerinde müdahale için teknik ekibini hazır bulundurur. Armitec Teknoloji teknik desteği marka ve modelden bağımsızdır. Bu anlamda Armitec Teknoloji teknik desteğinden faydalanan müşteriler tek bir noktadan hizmet alırlar.

YARDIM MASASI

Oluşabilecek acil durumlarda ve büyük arızalar durumunda, Armitec Teknoloji ekipleri anında müdahale edilebilecek şekilde görevlendirilmiştir. Bu durumlar da öncelik olarak uzak masaüstü ve telefon desteği verilir, çözülemeyen durumlar için teknik ekipler yerinde destek hizmeti sağlamaktadır.

indir.jpg
4714168_stock-photo-help-desk-customer-care-icon-glossy-blue-reflected-square-butt.jpg
c6.png
c1.png
c5.png
c2.png
c3.png
dell-renkli.png
ruijie.png
synology-renkli.png
veeam-renkli.png
rivo-renkli.png
hikvision-renkli.png
indir.png
armitec Teknoloji Ltd. Şti. ©2021 | Created by Armitec Teknoloji
Crow-alarm-logo.png
DSC-logo.webp
paradox-logo.jpg
indir (2).jpg
indir (3).jpg
eleks_logo.jpg
240_mikroper_personel_devam_kontro_lk7jnwObDv_4691.png
31595.png
indir.png
indir.png
pixlr-bg-result (1).png

Adres : Yeşil Ova Mh. 4017 Cd. Çağ Dora Plaza no:18/5 Etimesgut/ANKARA

Telefon : 0312 500 06 58

  • Instagram
bottom of page